Opracowania, kursy
on-line i matury próbne

W moim sklepie znajdziesz opracowane przeze mnie, autorskie i zgodne z wymogami CKE opracowania lektur, pakiety, odpowiedzi na pytania jawne, kursy maturalne i matury próbne.

Wszystkie materiały są plikami PDF.

Matura 2025
Odpowiedzi na maturę ustną

W tej zakładce znajdziesz odpowiedzi na pytania jawne do matury ustnej w formie wypracowań lub/i video wraz z materiałem do pobrania.

Matura 2025
Notatki z lektur i epok

W tej zakładce znajdziesz opracowania epok i lektur (PDF) z poziomu podstawowego i rozszerzonego. Zapoznaj się z poniższą ofertą.

Matura 2025

W tej zakładce znajdziesz kursy maturalne na egzamin pisemny i ustny wraz ze wszystkimi notatkami.

Matura 2025

W tej zakładce znajdziesz pełne opracowanie wybranej przez siebie lektury, na które składa się: lekcja w formie video, notatka do pobrania oraz odpowiedzi na pytania z puli jawnej. Znajdziesz tutaj także pakiet odpowiedzi na maturę ustną i pakiety kursów maturalnych.

Matura 2025

Umów się na konsultacje i wylosuj zestaw. Przeprowadź próbny test swoich umiejętności. Zostaniesz oceniony przez specjalistów.

Umów lekcję lub prześlij wypracowanie do sprawdzenia

Jeśli chcesz się umówić na pojedynczą konsultację w ramach której przerobimy dany temat lub odrobimy pracę domową przejdź do formularza kontaktowego.  Możesz także wysłać swoją pracę do sprawdzenia. Czas i koszt konsultacji ustalany jest indywidualnie.