Kursy maturalne

Wybierz interesujący Cię kurs maturalny. Zapoznaj się z ofertą PREMIUM, która gwarantuje opcję sprawdzania do 12 arkuszy maturalnych od daty wykupienia kursu!
Kurs maturalny - matura ustna

Zapoznaj się z wymaganiami egzaminacyjnymi i poznaj odpowiedzi na pytania jawne! Znajdziesz tu odpowiedzi na ustną w formie wypracowań, które stanowią wyczerpującą wypowiedź, łącznie z funkcjonalnymi (wyróżnionymi) kontekstami i zaznaczoną tezą. Kurs zawiera także symulację egzaminu ustnego, czyli video wraz pytaniami ze strony komisji. Do pobrania: pakiet wypracowań Dostęp do kursu: do maja 2024.

Kurs maturalny - matura pisemna na poziomie podstawowym

Zapoznaj się z wymaganiami egzaminacyjnymi i poznaj informację na temat epok i lektur obowiązkowych poznawanych we fragmentach i w całości. Kurs zawiera opracowania w formie video i wyświetlanej prezentacji. Znajdziesz tu także wszystkie notatki z lektur i epok i do pobrania na wybrane urządzenia. (podkreślenie to link do strony z notatkami). W ramach kursu masz stały kontakt z prowadzącą, możesz zadawać pytania oraz przesłać do sprawdzenia 5 arkuszy maturalnych (całych lub samych wypracowań). Do pobrania: notatki z lektur i epok, opracowania na maturę ustną. Dostęp do kursu: do maja 2024.

Kurs maturalny - matura pisemna na poziomie rozszerzonym

Zapoznaj się z wymaganiami egzaminacyjnymi i poznaj informację na temat epok i lektur obowiązkowych poznawanych we fragmentach i w całości (poziom podstawowy + poziom rozszerzony). Kurs zawiera opracowania w formie video i wyświetlanej prezentacji. Znajdziesz tu także wszystkie notatki z lektur i epok i do pobrania na wybrane urządzenia. W ramach kursu masz stały kontakt z prowadzącą, możesz zadawać pytania oraz przesłać do sprawdzenia 8 arkuszy maturalnych (całych lub samych wypracowań, 4 na poziomie podstawowym i 4 na poziomie rozszerzonym). Do pobrania: notatki z lektur i epok, opracowania na maturę ustną. Dostęp do kursu: do maja 2024.

Pakiet premium matura ustna i pisemna - poziom podstawowy

Zyskujesz: pakiet premium matura ustna i pisemna - poziom podstawowy dostęp do obu kursów maturalnych (w tym notatki i odpowiedzi na ustną) sprawdzenie i ocenę 10 arkuszy (wypracowań maturalnych), symulację egzaminu ustnego x2 w wybranym przez siebie terminie.

Pakiet premium matura ustna i pisemna - poziom rozszerzony

Dostęp do obu kursów maturalnych w tym notatki i odpowiedzi na ustną) sprawdzenie i ocenę 12 arkuszy (wypracowań maturalnych) symulację egzaminu ustnego x2 w wybranym przez siebie terminie.